Polinezja Francuska

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Polinezja Francuska

Nieruchomość na sprzedaż w Polinezji Francuskiej

 

Jeśli Twoim marzeniem jest zamieszkanie w raju, możesz pomyśleć o zakupie nieruchomości na sprzedaż na Polinezji Francuskiej. Polinezja Francuska to zamorska wspólnota Francji, która obejmuje ponad 100 wysp na południowym Pacyfiku i obejmuje ponad 2000 km. Polinezja jest podzielona na archipelagi Australii, Gambiera, Markizów, Towarzystwa i Tuamotu. Wyspy charakteryzują się biało-czarnymi plażami, górami, surowymi odległymi terenami i niezwykłymi wodospadami.

Papeete to stolica. Znajduje się na wyspie Tahiti, w części administracyjnej Wysp Zawietrznych, których stolicą administracyjną jest Papeete.

Bora Bora to mała wyspa na południowym Pacyfiku, położona na północny zachód od Tahiti w Polinezji Francuskiej. Otoczony małymi piaszczystymi wysepkami i laguną turkusowych wód chronionych przez rafy koralowe słynie z nurkowania i luksusowych kurortów.

Dla tych, których na to stać, rynek nieruchomości Bora Bora jest u szczytu zamożności. Jeśli marzysz o posiadaniu nieruchomości na sprzedaż na Polinezji Francuskiej, zwłaszcza na Bora Bora, będziesz musiał poświęcić dużo czasu, ponieważ proces nieruchomości na Polinezji Francuskiej jest dość trudny. Jednak nagrodą za takie starania byłoby posiadanie nieruchomości na najpiękniejszej wyspie świata.

Aby posiadać nieruchomość na Bora Bora, każda inwestycja zagraniczna wymaga zezwolenia rządu Polinezji Francuskiej. W większości przypadków rząd jest bardziej skłonny do zatwierdzenia inwestycji, jeśli projekt jest związany z biznesem i stwarza dobre możliwości zatrudnienia w lokalu.

Jeśli chcesz kupić nieruchomość na sprzedaż na Polinezji Francuskiej, a zwłaszcza na Tahiti, idealna, uważana jest za królową Pacyfiku.

Duża wyspa, na której mieszka ponad 70% populacji, jest często pomijana przez podróżników. Ale to duży błąd. Jedyne prawdziwe „miasto” na Polinezji Francuskiej, Papeete może być przyjemnym miejscem do zwiedzania i szukania nieruchomości na sprzedaż w Polinezji Francuskiej.

Innym miejscem do kupowania nieruchomości na sprzedaż na Polinezji Francuskiej jest Fakarava, znana jako koniec świata.

Rezerwat biosfery UNESCO, Fakarava, jest jednym z najlepiej strzeżonych tajemnic Polinezji Francuskiej, więc pospiesz się i dotrzyj tutaj. Duży atol koralowy oferuje znacznie więcej niż tylko nurkowanie na światowym poziomie.

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB